Yetkilendirme

Oto servis programı temelde üç ana modülden oluşmaktadır. Servis, muhasebe ve depo olmak üzere oluşan programımız üzerinde kullanıcı tanımlamaları yapılabilmektedir. Kullanıcı yetkilendirmeleri yönetici olarak atanan firmanızdaki kullanıcı tarafından yapılabilmektedir.

Servis işlemleri için oluşturduğunuz kullanıcının muhasebe işlemlerini görmesini istemeyebilirsiniz. Bu durumda ilgili kullanıcının yetki ekranına girebilir, yetkilendirme ayarlarından kullanıcının fatura ve muhasebe yetkisini kapatabilirsiniz. Kullanıcı giriş yaptığında fatura ve muhasebe kaytıları ile ilgili hiçbir bilgiyi göremeyecektir.

Bölgesel ve Şube Çalışmasına Uygun

Şube yapısı olan firmalar için tek çatı altında farklı şubelerin çalışması sağlanabilmektedir. Yetki veya bölge kodları atanabilir, şubeden giriş yapan kullanıcılar yalnızca kendi şubeleri için olan kayıtları görüntüleyebilmektedir.

  • Yetkilendire ayarları sayesinde kullanıcılara belirlenen menüleri kapatıp açabilirsiniz.
  • Firmanızda yönetici olarak atayacağımız kullanıcı yetkilendirme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir
esn oto servis programı mobil oto servis programı
Kayıt Bazında Yetkilendirme

Kullanıcınızın faturaları görmesini istiyorsunuz ancak belirli faturaları görmesini talep etmiyorsanız verilecek yetki kodu sayesinde oto servis programı içerisinde kayıt bazlı yetkilendirme yapabilirsiniz. Belirli müşteriye kesilen faturalar, stok alış fiyatları vb işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Esn oto servis programı web tabanlı online çalışan oto servis programıdır. Böylelikle internet olan her ortamda programınıza bağlanıp çalışabilirsiniz. Ek server maliyeti gerektirmez. Program kurulumu olmadan web tarayıcı üzerinden kullanılabilir.

  • Firmanıza ait olan iş emri formu sisteme eklenebilmektedir. Kullanmış olduğunuz kağıt formları tasarımı yapıldıktan sonra tamamen dijital ortama aktarıp program içerisinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

  • Oto servis programımız e-fatura uyumludur. Veriban Aş. firması ile entegratör olarak çalışılmaktadır. Gerekli başvurular yapılıp kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra e-fatura ve e-arşiv faturaları farklı bir platform kullanılmasına gerek kalmadan Esn oto servis programı üzerinden gönderilebilmektedir.

  • Esn oto servis programını dilerseniz Esn Mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelen araçlara iş emri açabilir, araç geçmişi görebilir, kesilen faturaları takip edebilirsiniz. Ios ve Android uyumlu olan Esn Mobil uygulamasını Esn Web ile birlikte kullanabilirsiniz.

  • Esn oto servis programı şirket bazlı özelleştirilebilmektedir. Ekran dizaynı ve liste dizaynı özellikleri sayesinde ekranda ve listelerde görmek istediğiniz alanları talep edebilirsiniz.

service-section-shape
service-section-shape