Randevu Yönetimi

Esn oto servis programı içerisinde randevu planlayabilir, ileriye dönük randevuları yönetebilirsiniz. Randevu verdiğiniz müşterilerinizin kaydını alabilir, ileriye dönük yoğunluğu yönetebilir, farklı müşterilerinize vereceğiniz randevularda çakışmanın önüne geçebilirsiniz.

Verilen randevular sisteme girildikten sonra takvim üzerinde görüntülenebilmektedir. Girilen randevular tek tuşla iş emrine dönüştürülebilir, iş emri kayıt altına alınabilmektedir.

Ajandanızı Yönetin

İleriye dönük girilen randevular ajanda veya takvim üzerinden görüntülenebilmektedir. Hangi saatte kime randevu verilmiş, tamamı tek ekran üzerinden görüntülenebilir planlama ona göre yapılabilmektedir.

  • Müşterilerinizin carilerini takip edin, borç alacak durumunu raporlayın. Müşterileriniz ile mütabakat yapın, vadesi geçmiş alacaklarınızı izleyin.
  • Servise gelen müşterileri kategorilere ayırabilir ve çeşitli kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Cari kart altında bulunan özel kodlar sayesinde dilediğiniz şekilde müşterilerinizi kategorilere ayırabilirsiniz.
esn oto servis programı mobil oto servis programı
Müşterinize Ait Tüm Detaylar

Müşteri kartında adres ve iletişim bilgileri yanında, vergi daire ve numarası, e-fatura kullanıcısı olup olmadığı, kategoriler, müşterinize tanımlı olan araçlar, kesilen faturalar ve cari ekstreler görüntülenebilmektedir.

Pazarlama Faaliyetlerini Yönetin

Oto servis firmalarında özellekle müşteri kartında yer alan cep telefonlarına sms gönderilebilmektedir. Sms sağlayacıdan alacağınız kontör hesabı Esn oto servis programı içerisine tanımlanarak müşterilerinize kampanya bilgilendirme kısa mesajı gönderilebilmektedir.

Kampanya mesajlarının yanında servise aracını bırakan müşterilerinize servis başlangıcı ve servis bitişinde bilgilendirme amaçlı sms ve email gönderilebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Esn oto servis programı web tabanlı online çalışan oto servis programıdır. Böylelikle internet olan her ortamda programınıza bağlanıp çalışabilirsiniz. Ek server maliyeti gerektirmez. Program kurulumu olmadan web tarayıcı üzerinden kullanılabilir.

  • Firmanıza ait olan iş emri formu sisteme eklenebilmektedir. Kullanmış olduğunuz kağıt formları tasarımı yapıldıktan sonra tamamen dijital ortama aktarıp program içerisinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

  • Oto servis programımız e-fatura uyumludur. Veriban Aş. firması ile entegratör olarak çalışılmaktadır. Gerekli başvurular yapılıp kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra e-fatura ve e-arşiv faturaları farklı bir platform kullanılmasına gerek kalmadan Esn oto servis programı üzerinden gönderilebilmektedir.

  • Esn oto servis programını dilerseniz Esn Mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelen araçlara iş emri açabilir, araç geçmişi görebilir, kesilen faturaları takip edebilirsiniz. Ios ve Android uyumlu olan Esn Mobil uygulamasını Esn Web ile birlikte kullanabilirsiniz.

  • Esn oto servis programı şirket bazlı özelleştirilebilmektedir. Ekran dizaynı ve liste dizaynı özellikleri sayesinde ekranda ve listelerde görmek istediğiniz alanları talep edebilirsiniz.

service-section-shape
service-section-shape