Raporlar

Esn oto servis programı ile çok detaylı raporlar alabilirsiniz. Gireceğiniz her veriye ait detaylı analizler yapabilir, servisinizi daha sağlıklı yönetebilirsiniz. muhasebe, servis ve stok hareketleri ile ilgili raporlar detayları ile birlikte alınabilmektedir. Raporlar ilgili modüllerin altında bulunmakta, çeşitli format veya grafiklerle alınabilmektedir.

Oto servis programı içerisinde hazır raporlar bulunmaktadır. Raporlar program kullanımı başladığında aktif olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanında talep ettiğiniz raporlar sisteme eklenebilmektedir. Grafiksel veya tablo raporlarının tamamı çıktı alınabildiği gibi pdf, word yada excel olarak kaydedilebilmektedir.

Finansal Raporlar

Servisinizde olan muhasebesel hareketleri Esn oto servis programı ile takip edin. Gelir gider takibi, cari borç alacak raporları, vadesi geçmiş alacaklar, cari ekstre ve mütabakatlar, çek işlemleri, dövizli raporlar ve daha birçok rapor servis programı içerisinden alınabilmektedir. Raporlar pdf olarak kaydedilebildiği gibi yazıcıdan çıktı alınabilmektedir.

  • Kesilen faturalara göre kar zarar analizi yapılabilir, kdv ve vergi raporu alınabilir.
  • Servise gelen araçlarla ilgili detaylı raporlar alınabilir. Stok envanter ve bakiye raporları alınarak depo yönetimi gerçekleştirilebilir.
esn oto servis programı mobil oto servis programı
Stok Envanter Raporları

Stok giriş ve çıkışlarına yönelik raporlar alınabilmektedir. Kritik stok miktarına ulaşan ürünler için rapor alınabilmektedir. Bunun yanında stok envanter raporu alabilir deponuzda bulunan ürünlere ait maliyet analizi yapabilirsiniz. Depo bakiye, stok ekstre, en çok kullanılan malzemeler, hiç kullanılmayan ürünler marka ve model bazlı ürün analizi ve daha birçok rapor tüm detayları ile alınabilmektedir.

Servis Raporları

Servise gelen araçlara yönelik açılan iş emri üzerinden birçok detaylı rapor alınabilmektedir. Gelen araçların marka ve modeline göre rapor alınabildiği gibi, çalışan usta veya teknisyen bazlı rapor alınabilmektedir. Raporlarda çalışma süresi en çok kullanılan yedek parçalar, tekrarlanan arızalar, yapılan işlemin türüne göre (bakım veya arıza) raporları alınabilmektedir.

Raporların bir kısmına Esn Mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilmektedir. Ios ve Android uyumlu Esn Mobil uygulaması Apple Store ve Google Play üzerinden indirilebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Esn oto servis programı web tabanlı online çalışan oto servis programıdır. Böylelikle internet olan her ortamda programınıza bağlanıp çalışabilirsiniz. Ek server maliyeti gerektirmez. Program kurulumu olmadan web tarayıcı üzerinden kullanılabilir.

  • Firmanıza ait olan iş emri formu sisteme eklenebilmektedir. Kullanmış olduğunuz kağıt formları tasarımı yapıldıktan sonra tamamen dijital ortama aktarıp program içerisinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

  • Oto servis programımız e-fatura uyumludur. Veriban Aş. firması ile entegratör olarak çalışılmaktadır. Gerekli başvurular yapılıp kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra e-fatura ve e-arşiv faturaları farklı bir platform kullanılmasına gerek kalmadan Esn oto servis programı üzerinden gönderilebilmektedir.

  • Esn oto servis programını dilerseniz Esn Mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelen araçlara iş emri açabilir, araç geçmişi görebilir, kesilen faturaları takip edebilirsiniz. Ios ve Android uyumlu olan Esn Mobil uygulamasını Esn Web ile birlikte kullanabilirsiniz.

  • Esn oto servis programı şirket bazlı özelleştirilebilmektedir. Ekran dizaynı ve liste dizaynı özellikleri sayesinde ekranda ve listelerde görmek istediğiniz alanları talep edebilirsiniz.

service-section-shape
service-section-shape