Teklif

Servise gelen aracı ön incelemeden geçirdikten sonra teklif oluşturabilir, oluşturulan teklifi müşterinize verebilirsiniz. Yapılacak işlem ile birlikte kullanılacak olan malzemeleri belirtilen teklife kaydedebilirsiniz.

Teklif formatı firmanıza özel olarak hazırlanmaktadır. Firma logonuz ile birlikte iletişim bilgileriniz teklif üzerinde gösterilebilmektedir. Teklif oluşturulduktan sonra müşterinize email olarak gönderebilir, yazıcıdan pdf çıktısı alarak paylaşabilirsiniz.

Teklifi İş Emrine Dönüştürün

Verilen teklif kabul edilmesi durumunda tek tuşla iş emrine dönüştürülebilmektedir. Teklifleri kabul edilen veya vazgeçilen olarak kategorilere ayırabilirsiniz. Farklı teklif formatları oto servis programı üzerine yüklenebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Esn oto servis programı web tabanlı online çalışan oto servis programıdır. Böylelikle internet olan her ortamda programınıza bağlanıp çalışabilirsiniz. Ek server maliyeti gerektirmez. Program kurulumu olmadan web tarayıcı üzerinden kullanılabilir.

  • Firmanıza ait olan iş emri formu sisteme eklenebilmektedir. Kullanmış olduğunuz kağıt formları tasarımı yapıldıktan sonra tamamen dijital ortama aktarıp program içerisinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

  • Oto servis programımız e-fatura uyumludur. Veriban Aş. firması ile entegratör olarak çalışılmaktadır. Gerekli başvurular yapılıp kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra e-fatura ve e-arşiv faturaları farklı bir platform kullanılmasına gerek kalmadan Esn oto servis programı üzerinden gönderilebilmektedir.

  • Esn oto servis programını dilerseniz Esn Mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelen araçlara iş emri açabilir, araç geçmişi görebilir, kesilen faturaları takip edebilirsiniz. Ios ve Android uyumlu olan Esn Mobil uygulamasını Esn Web ile birlikte kullanabilirsiniz.

  • Esn oto servis programı şirket bazlı özelleştirilebilmektedir. Ekran dizaynı ve liste dizaynı özellikleri sayesinde ekranda ve listelerde görmek istediğiniz alanları talep edebilirsiniz.

service-section-shape
service-section-shape