Müşteri Portalı

Esn oto servis programına ek olarak sunmuş olduğumuz müşteri portalı sayesinde müşterilerinize vereceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile araca ait yapılan işlemleri, araç geçmişini görmesini sağlayabilirsiniz.

Cari kart altında kullanıcı adı ve şifre tanımlamasını yapabilirsiniz. Müşteri portalı özelliği ek ücretlendirme ile talep edilmesi halinde açılmaktadır. Firmanıza verilecek kullanıcı kodu sonrasında müşterilerinize portal açılabilmektedir.

Aracın Son Durumunu Paylaşın

Müşteri portalına giriş yapıldığında müşterinizin cari kartı altına kayıtlı olan araçlar görüntülenebilmektedir. Bunun yanında serviste onarımda olan aracın son durumu, araçlara daha önce yapılan işlemler görüntülenebilmektedir.

  • Kurumsal müşterilerinize açacağınız portal sayesinde servis ve finans işlemlerini görüntülemesini sağlayabilirsiniz.
  • Müşteri portalı üzerinden araç geçmişi, cari ekstre ve mütabakat yapılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Esn oto servis programı web tabanlı online çalışan oto servis programıdır. Böylelikle internet olan her ortamda programınıza bağlanıp çalışabilirsiniz. Ek server maliyeti gerektirmez. Program kurulumu olmadan web tarayıcı üzerinden kullanılabilir.

  • Firmanıza ait olan iş emri formu sisteme eklenebilmektedir. Kullanmış olduğunuz kağıt formları tasarımı yapıldıktan sonra tamamen dijital ortama aktarıp program içerisinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

  • Oto servis programımız e-fatura uyumludur. Veriban Aş. firması ile entegratör olarak çalışılmaktadır. Gerekli başvurular yapılıp kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra e-fatura ve e-arşiv faturaları farklı bir platform kullanılmasına gerek kalmadan Esn oto servis programı üzerinden gönderilebilmektedir.

  • Esn oto servis programını dilerseniz Esn Mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelen araçlara iş emri açabilir, araç geçmişi görebilir, kesilen faturaları takip edebilirsiniz. Ios ve Android uyumlu olan Esn Mobil uygulamasını Esn Web ile birlikte kullanabilirsiniz.

  • Esn oto servis programı şirket bazlı özelleştirilebilmektedir. Ekran dizaynı ve liste dizaynı özellikleri sayesinde ekranda ve listelerde görmek istediğiniz alanları talep edebilirsiniz.

service-section-shape
service-section-shape