Araç Yönetimi

Servisinize gelen araçlara kart oluşturabilir, araca ait bilgileri kayıt altına alabilirsiniz. Plaka, marka, model, şasi no, motor numarası bilgileri tüm detayları ile birlikte araç kartlarına girilebilmektedir. Araca ait ruhsat bilgilerinin girilebileceği tüm alanlar araç kartlarında mevcuttur.

Esn oto servis programına sınırsız sayıda araç kartı oluşturabilirsiniz. Araçları cari kartlara bağlayabilir, cari kartları kişi yada firma olarak tanımlayabilirsiniz. Cari kartında altına dilediğiniz kadar araç kartı tanımlanabilmektedir.

Servise Gelen Araçları Takip Edin

Servise gelen araçları marka model bazında kayıt altına alabildiğiniz gibi çeşitli kategorilere ayırabilirsiniz. Özellikle araçlara ait kampanya düzenleyebilir gelen araçların türüne göre depo ve stok durumunuzu ayarlayabilirsiniz.

  • Servis iş emri oluşturabilmek için araç kartı mutlaka açılmalıdır. Açılan araç kartları cari karta bağlanabilir ve servis durumu takip edilebilir
  • Araç geçmişi plaka veya şasi numarasına göre sorgulanabilmektedir. Servise gelen araçlara iş emri açıldığı anda daha önce servise gelip gelmediği görüntülenebilmektedir.
esn oto servis programı mobil oto servis programı
Araçlara Ait Tüm Detaylar

Araç kartlarında araca ait detaylar girilebilmektedir. Araca ait resimler döküman olarak eklenebilmektedir. Araç marka, model, plaka, şasi numarası, motor numarası renk, ruhsat sahibi, muayene bitiş tarihi, kasko bitiş tarihi bilgileri girilebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Esn oto servis programı web tabanlı online çalışan oto servis programıdır. Böylelikle internet olan her ortamda programınıza bağlanıp çalışabilirsiniz. Ek server maliyeti gerektirmez. Program kurulumu olmadan web tarayıcı üzerinden kullanılabilir.

  • Firmanıza ait olan iş emri formu sisteme eklenebilmektedir. Kullanmış olduğunuz kağıt formları tasarımı yapıldıktan sonra tamamen dijital ortama aktarıp program içerisinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

  • Oto servis programımız e-fatura uyumludur. Veriban Aş. firması ile entegratör olarak çalışılmaktadır. Gerekli başvurular yapılıp kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra e-fatura ve e-arşiv faturaları farklı bir platform kullanılmasına gerek kalmadan Esn oto servis programı üzerinden gönderilebilmektedir.

  • Esn oto servis programını dilerseniz Esn Mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelen araçlara iş emri açabilir, araç geçmişi görebilir, kesilen faturaları takip edebilirsiniz. Ios ve Android uyumlu olan Esn Mobil uygulamasını Esn Web ile birlikte kullanabilirsiniz.

  • Esn oto servis programı şirket bazlı özelleştirilebilmektedir. Ekran dizaynı ve liste dizaynı özellikleri sayesinde ekranda ve listelerde görmek istediğiniz alanları talep edebilirsiniz.

service-section-shape
service-section-shape