Hatırlatmalar

Girilen kayıtlara göre hatırlatmalar yapılabilmektedir. Esn oto servis programında hemen hemen tüm menülerde çeşitli hatırlatmalar yapılabilir, kullanıcılar uyarılabilmektedir. Hatırlatmalar programa giriş yapıldığı anda yetkisi olan kullanıcılara ilk ekranda verilebilmektedir. Talep eden müşterilere hatırlatmalar programa giriş yapmadan e-mail olarak gönderilebilmektedir.

Oto servis programı üzerinde bir çok hatırlatma bulunmaktadır. Fatura vadesi , çek vadesi, serviste kasko ve muayene bitiş, randevu hatırlatmaları alınabilmektedir. Görevler oluşturabilir ve görevlerin günü geldiğinde hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Fatura Vadelerini Unutmayın

Cari kart altına vade(valör) tanımlaması gün olarak yapılabilmektedir. 30 değerini girdiğinizde cari karta kesilecek olan her faturada vade 30 gün sonrasına atılacaktır. Dilerseniz fatura üzerindeki vadeleri değiştirebilirsiniz. Faturalarda girilecek vadelere göre günü gelen gelen faturaların hatırlatması otomatik olarak yapılacaktır.

  • Servise gelen ve bakımı yapılan aracın ortalama km hesaplanarak bir sonraki bakım zamanı tarafınıza hatırlatılabilmektedir.
  • Servis iş emri üzerinde bir sonraki uyarı zamanı bulunmaktadır. Araca ait bir sonraki hatırlatma tarihini ayarlayabilir ve günü geldiğinde hatırlatma uyarısı alabilirsiniz.
esn oto servis programı mobil oto servis programı
Otomatik Raporlamalar

Hatırlatmalar oto servis programına giriş yapıldıktan sonra ekrana gelmektedir. Talep eden müşterilere ücretli bir şekilde program girişi yapılmadan e-mail olarak hatırlatma mailleri gönderilebilmektedir. İlgili kullanıcının mailine belirli periyodlarla gönderim yapılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Esn oto servis programı web tabanlı online çalışan oto servis programıdır. Böylelikle internet olan her ortamda programınıza bağlanıp çalışabilirsiniz. Ek server maliyeti gerektirmez. Program kurulumu olmadan web tarayıcı üzerinden kullanılabilir.

  • Firmanıza ait olan iş emri formu sisteme eklenebilmektedir. Kullanmış olduğunuz kağıt formları tasarımı yapıldıktan sonra tamamen dijital ortama aktarıp program içerisinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

  • Oto servis programımız e-fatura uyumludur. Veriban Aş. firması ile entegratör olarak çalışılmaktadır. Gerekli başvurular yapılıp kullanıcı adı ve şifre alındıktan sonra e-fatura ve e-arşiv faturaları farklı bir platform kullanılmasına gerek kalmadan Esn oto servis programı üzerinden gönderilebilmektedir.

  • Esn oto servis programını dilerseniz Esn Mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelen araçlara iş emri açabilir, araç geçmişi görebilir, kesilen faturaları takip edebilirsiniz. Ios ve Android uyumlu olan Esn Mobil uygulamasını Esn Web ile birlikte kullanabilirsiniz.

  • Esn oto servis programı şirket bazlı özelleştirilebilmektedir. Ekran dizaynı ve liste dizaynı özellikleri sayesinde ekranda ve listelerde görmek istediğiniz alanları talep edebilirsiniz.

service-section-shape
service-section-shape